Inloggen

biljart biljarten software uitslag biljartsoftware uitslagen stand uitslagenverwerking standen score competitie verwerking

liften wedstrijden biljartseizoen aanspeelballen kamerbiljart speelbal finale beurten doorduwen wedstrijd rechteracquit biljartwedstrijden doorschieten caramboles kadervak biljarten afstoothoogte partij trekken acquitstoot

Ruurlo - Geliefde voorzitter District Berkel & Slinge op 77-jarige leeftijd overleden in Ruurlo. Kinderen en kleinkinderen uiten het gemis in mooie brief. Biljart - Aandachtspunten KNBB voor toekomst: benutten maatschappelijke waarde biljarten voor ouderen; ouderen langer behouden voor het biljarten; inzetten op ledengroei in alle leeftijden / aan ons binden van niet-gebonden of niet-competitiespelende biljarters; blijven inzetten op behoud fijnmazig verenigingsnetwerk. Driebanden - Nieuwe naamgever voor Eredivisie gezocht, als opvolger van Buffalo League. Biedingen vanaf €4.000.

www.airports4xp.info
BSC Biljartschool Dirk van der Veen 

Wedstrijdschema

Naam:Zomer competitie 2019
Spelvormvrije inloop zonder weekplanning
Deelnemers:62
Telling:2/1/0

ronde
datum
1
06-05-2019
2
13-05-2019
3
20-05-2019
4
27-05-2019
5
03-06-2019
6
17-06-2019
7
01-07-2019
8
08-07-2019
9
15-07-2019
10
22-07-2019
11
29-07-2019
12
12-08-2019
13
19-08-2019
14
26-08-2019

ronde 1speler 1speler 2
06-05-2019 Gerrit Stelwagen (50)Bart Zurink (35)
06-05-2019 Pieter Eisma (120)Folkert Gietema (80)
06-05-2019 Leo Rinia (50)Bouke Hofstra (120)
06-05-2019 Jan Dijkstra (55)Hylke Dam (150)
06-05-2019 Lieuwe Monsma (55)Bart Zurink (35)
06-05-2019 Bart Zurink (35)Michelle Jorritsma (30)
06-05-2019 Richard Tinga (90)Hillebrand van Bemmel (120)
06-05-2019 Auke Bleeker (75)Hillebrand van Bemmel (120)
06-05-2019 Hylke Dam (150)Folkert Gietema (80)
06-05-2019 Jan Dijkstra (55)Lieuwe Eringa (60)
06-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
06-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
06-05-2019 Hylke Dam (150)Frans Boersma (60)
06-05-2019 Pieter Eisma (120)Bouke Hofstra (120)
06-05-2019 Folkert Gietema (80)Leo Rinia (50)
06-05-2019 Leo Rinia (50)Frans Boersma (60)
ronde 2speler 1speler 2
13-05-2019 Hylke Dam (150)Frans Boersma (60)
13-05-2019 Gerrit Stelwagen (50)Pascal Bergsma (200)
13-05-2019 Bart Zurink (35)Lieuwe Monsma (55)
13-05-2019 Jan Dijkstra (55)Bouke Hofstra (120)
13-05-2019 Lieuwe Monsma (55)Frans Boersma (60)
13-05-2019 Gerrit Stelwagen (50)Auke Bleeker (75)
13-05-2019 Richard Tinga (90)Piet van Middelaar (50)
13-05-2019 Piet van Middelaar (50)Auke Bleeker (75)
13-05-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
13-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Frans Boersma (60)
13-05-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
13-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
13-05-2019 Hylke Dam (150)Hillebrand van Bemmel (120)
13-05-2019 Jan Dijkstra (55)Bart Zurink (35)
13-05-2019 Frans Boersma (60)Jouke van der Heide (120)
13-05-2019 Pascal Bergsma (200)Auke Bleeker (75)
13-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Bouke Hofstra (120)
ronde 3speler 1speler 2
20-05-2019 Jan Dijkstra (55)Bouke Hofstra (120)
20-05-2019 Hylke Dam (150)Hillebrand van Bemmel (120)
20-05-2019 Leo Rinia (50)Jouke van der Zee (120)
20-05-2019 Folkert Gietema (80)Lieuwe Monsma (55)
20-05-2019 Piet van Middelaar (50)Gerrit Stelwagen (50)
20-05-2019 Gerrit Stelwagen (50)Piet van Middelaar (50)
20-05-2019 Michelle Jorritsma (30)Bart Zurink (35)
20-05-2019 Leo Rinia (50)Folkert Gietema (80)
20-05-2019 Hylke Dam (150)Frans Boersma (60)
20-05-2019 Frans Boersma (60)Gerrit Stelwagen (50)
20-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
20-05-2019 Jan Dijkstra (55)Lieuwe Eringa (60)
20-05-2019 Jan Dijkstra (55)Auke Bleeker (75)
20-05-2019 Folkert Gietema (80)Jan Dijkstra (55)
20-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Lieuwe Monsma (55)
20-05-2019 Lieuwe Monsma (55)Lieuwe Eringa (60)
20-05-2019 Hillebrand van Bemmel (120)Gerrit Stelwagen (50)
ronde 4speler 1speler 2
27-05-2019 Hylke Dam (150)Piet Swart (90)
27-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Auke Bleeker (75)
27-05-2019 Hillebrand van Bemmel (120)Lieuwe Monsma (55)
27-05-2019 Gerrit Stelwagen (50)Piet Swart (90)
27-05-2019 Folkert Gietema (80)Gerard Rasing (50)
27-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Lieuwe Monsma (55)
27-05-2019 Jan Dijkstra (55)Frans Boersma (60)
27-05-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
27-05-2019 Jan Dijkstra (55)Lieuwe Eringa (60)
27-05-2019 Hylke Dam (150)Gerrit Stelwagen (50)
27-05-2019 Frans Boersma (60)Folkert Gietema (80)
27-05-2019 Piet Swart (90)Auke Bleeker (75)
27-05-2019 Frans Boersma (60)Jan Dijkstra (55)
ronde 5speler 1speler 2
03-06-2019 Eeltje Westra (80)Pieter Eisma (120)
03-06-2019 Hylke Dam (150)Hillebrand van Bemmel (120)
03-06-2019 Jetze Nagel (90)Folkert Gietema (80)
03-06-2019 Frans Boersma (60)Eeltje Westra (80)
03-06-2019 Richard Tinga (90)Hillebrand van Bemmel (120)
03-06-2019 Jan Pulles (40)Eeltje Westra (80)
03-06-2019 Jan Dijkstra (55)Jan Pulles (40)
03-06-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
03-06-2019 Pieter Eisma (120)Hylke Dam (150)
03-06-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
03-06-2019 Folkert Gietema (80)Frans Boersma (60)
03-06-2019 Jan Pulles (40)Jan Dijkstra (55)
ronde 6speler 1speler 2
17-06-2019 Gerrit Stelwagen (50)Lieuwe Monsma (55)
17-06-2019 Jouke van der Zee (120)Eeltje Westra (80)
17-06-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
17-06-2019 Klaas Abma (50)Eeltje Westra (80)
17-06-2019 Gerrit Stelwagen (50)Hillebrand van Bemmel (120)
17-06-2019 Hillebrand van Bemmel (120)Eeltje Westra (80)
17-06-2019 Jouke van der Zee (120)Folkert Gietema (80)
17-06-2019 Gerrit Stelwagen (50)Piet Swart (90)
17-06-2019 Jan Dijkstra (55)Lieuwe Monsma (55)
17-06-2019 Vincent Postma (120)Pieter Eisma (120)
17-06-2019 Folkert Gietema (80)Hillebrand van Bemmel (120)
17-06-2019 Jan Dijkstra (55)Piet Swart (90)
17-06-2019 Hylke Dam (150)Klaas Abma (50)
ronde 7speler 1speler 2
01-07-2019 Luitzen Wesselius (120)Piet Swart (90)
01-07-2019 Richard Tinga (90)Eeltje Westra (80)
01-07-2019 Enno Kim (60)Auke Bleeker (75)
01-07-2019 Luitzen Wesselius (120)Pieter Thibaudier (150)
01-07-2019 Jan Dijkstra (55)Jouke van der Zee (120)
01-07-2019 Piet Swart (90)Bart Zurink (35)
01-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Eeltje Westra (80)
01-07-2019 Folkert Gietema (80)Pieter Thibaudier (150)
01-07-2019 Folkert Gietema (80)Joop Minnema (75)
01-07-2019 Hylke Dam (150)Eeltje Westra (80)
01-07-2019 Folkert Gietema (80)Piet Swart (90)
01-07-2019 Hylke Dam (150)Jouke van der Zee (120)
01-07-2019 Lieuwe Eringa (60)Auke Bleeker (75)
01-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Joop Minnema (75)
01-07-2019 Klaas Abma (50)Joop Minnema (75)
ronde 8speler 1speler 2
08-07-2019 Auke Bleeker (75)Piet Swart (90)
08-07-2019 Jan Dijkstra (55)Eeltje Westra (80)
08-07-2019 Pieter Thibaudier (150)Bart Zurink (35)
08-07-2019 Enno Kim (60)Klaas Abma (50)
08-07-2019 Frans Boersma (60)Eeltje Westra (80)
08-07-2019 Folkert Gietema (80)Vincent Postma (120)
08-07-2019 Hylke Dam (150)Frans Boersma (60)
08-07-2019 Joop Minnema (75)Pieter Eisma (120)
08-07-2019 Vincent Postma (120)Lieuwe Eringa (60)
08-07-2019 Folkert Gietema (80)Lieuwe Eringa (60)
08-07-2019 Frans Boersma (60)Bouke Hofstra (120)
08-07-2019 Pieter Eisma (120)Gerrit Stelwagen (50)
08-07-2019 Vincent Postma (120)Klaas Abma (50)
08-07-2019 Jan Dijkstra (55)Piet Swart (90)
08-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Piet Swart (90)
ronde 9speler 1speler 2
15-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Pieter Eisma (120)
15-07-2019 Leo Rinia (50)Folkert Gietema (80)
15-07-2019 Lieuwe Monsma (55)Jouke van der Zee (120)
15-07-2019 Auke Bleeker (75)Eeltje Westra (80)
15-07-2019 Richard Tinga (90)Auke Bleeker (75)
15-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Eeltje Westra (80)
15-07-2019 Piet Swart (90)Joop Minnema (75)
15-07-2019 Joop Minnema (75)Klaas Abma (50)
15-07-2019 Piet Swart (90)Michelle Jorritsma (30)
15-07-2019 Hylke Dam (150)Folkert Gietema (80)
15-07-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
15-07-2019 Bouke Hofstra (120)Hillebrand van Bemmel (120)
15-07-2019 Jan Dijkstra (55)Pieter Eisma (120)
15-07-2019 Lieuwe Eringa (60)Hylke Dam (150)
15-07-2019 Leo Rinia (50)Eeltje Westra (80)
15-07-2019 Folkert Gietema (80)Auke Bleeker (75)
ronde 10speler 1speler 2
22-07-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
22-07-2019 Folkert Gietema (80)Hylke Dam (150)
22-07-2019 Richard Tinga (90)Pieter Thibaudier (150)
22-07-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
22-07-2019 Hylke Dam (150)Folkert Gietema (80)
22-07-2019 Lieuwe Eringa (60)Jan Dijkstra (55)
22-07-2019 Lieuwe Eringa (60)Gerrit Stelwagen (50)
22-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Lieuwe Eringa (60)
22-07-2019 Jan Dijkstra (55)Bart Zurink (35)
ronde 11speler 1speler 2
29-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Jouke van der Zee (120)
29-07-2019 Folkert Gietema (80)Michelle Jorritsma (30)
29-07-2019 Luitzen Wesselius (120)Hillebrand van Bemmel (120)
29-07-2019 Gerrit Stelwagen (50)Jouke van der Heide (120)
29-07-2019 Jouke van der Zee (120)Jouke van der Heide (120)
29-07-2019 Folkert Gietema (80)Gerrit Stelwagen (50)
29-07-2019 Bart Zurink (35)Klaas Abma (50)
29-07-2019 Hylke Dam (150)Lieuwe Eringa (60)
29-07-2019 Luitzen Wesselius (120)Auke Bleeker (75)
29-07-2019 Folkert Gietema (80)Jouke van der Heide (120)
29-07-2019 Lieuwe Monsma (55)Hillebrand van Bemmel (120)
ronde 12speler 1speler 2
12-08-2019 Eeltje Westra (80)Richard Tinga (90)
12-08-2019 Enno Kim (60)Vincent Postma (120)
12-08-2019 Auke Bleeker (75)Hillebrand van Bemmel (120)
12-08-2019 Gerard Rasing (50)Gerrit Stelwagen (50)
12-08-2019 Gerard Rasing (50)Klaas Abma (50)
12-08-2019 Gerard Rasing (50)Bouke Hofstra (120)
12-08-2019 Jouke van der Zee (120)Folkert Gietema (80)
12-08-2019 Gerrit Stelwagen (50)Hillebrand van Bemmel (120)
12-08-2019 Hylke Dam (150)Pieter Eisma (120)
12-08-2019 Jan Dijkstra (55)Bart Zurink (35)
12-08-2019 Gerrit Stelwagen (50)Jouke van der Zee (120)
12-08-2019 Bouke Hofstra (120)Folkert Gietema (80)
12-08-2019 Pieter Eisma (120)Auke Bleeker (75)
12-08-2019 Vincent Postma (120)Bart Zurink (35)
12-08-2019 Eeltje Westra (80)Hylke Dam (150)
ronde 13speler 1speler 2
19-08-2019 Folkert Gietema (80)Leo Rinia (50)
19-08-2019 Gerrit Stelwagen (50)Joop Minnema (75)
19-08-2019 Vincent Postma (120)Eeltje Westra (80)
19-08-2019 Piet Swart (90)Bart Zurink (35)
19-08-2019 Gerrit Stelwagen (50)Enno Kim (60)
19-08-2019 Frans Boersma (60)Joop Minnema (75)
19-08-2019 Michelle Jorritsma (30)Klaas Abma (50)
19-08-2019 Hylke Dam (150)Bouke Hofstra (120)
19-08-2019 Gerard Rasing (50)Piet Swart (90)
19-08-2019 Joop Minnema (75)Frans Boersma (60)
19-08-2019 Bart Zurink (35)Jan Dijkstra (55)
19-08-2019 Bart Zurink (35)Lieuwe Monsma (55)
19-08-2019 Gerrit Stelwagen (50)Piet Swart (90)
19-08-2019 Folkert Gietema (80)Hylke Dam (150)
19-08-2019 Eeltje Westra (80)Hillebrand van Bemmel (120)
19-08-2019 Folkert Gietema (80)Vincent Postma (120)
19-08-2019 Luitzen Wesselius (120)Enno Kim (60)
ronde 14speler 1speler 2
26-08-2019 Folkert Gietema (80)Gerrit Stelwagen (50)
26-08-2019 Gerard Rasing (50)Hylke Dam (150)
26-08-2019 Jouke van der Zee (120)Auke Bleeker (75)
26-08-2019 Gerard Rasing (50)Auke Bleeker (75)
26-08-2019 Folkert Gietema (80)Jouke van der Zee (120)
26-08-2019 Gerrit Stelwagen (50)Lieuwe Eringa (60)
26-08-2019 Bart Zurink (35)Gerard Rasing (50)
26-08-2019 Gerard Rasing (50)Bart Zurink (35)
26-08-2019 Gerard Rasing (50)Jan Dijkstra (55)
26-08-2019 Hylke Dam (150)Gerard Rasing (50)

Terug